Românii ar putea plăti un preț unic de 1,3 lei/kWh. Compensarea nu se mai face în funcție de consum, ci de venit - SURSE

HAOSUL cu facturile românilor continuă în prag de iarnă - Guvernul, Decizii MAJORE până la 1 noiembrie
Scris de Emanuel Focșan Publicat: 31 oct. 2022, 11:17
Citește și
- 11:33România și alte 11 state UE cer fonduri suplimentare pentru tranziția către energia verde
- 08:46Valurile de căldură pun la încercare rețeaua electrică a Europei. Țările expuse riscului de pene de curent
- 22:38România exportă mai mult curent, dar este tot mai dependentă. Expert: „Diferența dintre sloganuri și realitate este uriașă”
- 19:43Facturi mai mici la gaze! ANRE anunță o scădere importantă a tarifelor reglementate de la 1 iulie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























