Vești foarte proaste pentru șoferii din România - Vor scoate mult mai mulți bani din buzunar

Vești foarte proaste pentru șoferii din România - Vor scoate mult mai mulți bani din buzunar
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 17 nov. 2022, 08:47
Vremea se răcește brusc și va ninge în multe zone din țară. Ca să nu plătească amenzi mari, șoferii au luat cu asalt vulcanizările pentru a-și monta anvelope de iarnă. Problema este, însă, că prețul acestora a crescut și cu 15% față de anul trecut din cauza materiei prime care este tot mai scumpă.
Citește și
- 22:13Infrastructură majoră pentru Capitală: Au fost semnate contractele pentru PUZ-urile Drumurilor Radiale 9 și 10
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 20:31Perspective sumbre de la Comisia Europeană. Datoria publică a României va ajunge la 90% din PIB!
- 20:06Plafonarea prețurilor la alimente de bază în 2026: Lista completă a celor 17 produse cu adaos comercial blocat până la 31 decembrie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























