PMP: Guvernul Ciucă, campion la angajarea bugetarilor - aproape 2 mii pe lună

PMP: Guvernul Ciucă, campion la angajarea bugetarilor - aproape 2 mii pe lună
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 6 iul. 2022, 10:03
"În ultimii 6 ani, niciun alt guvern nu a reușit să angajeze atâția bugetari într-o singură lună”
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 10:21Cod roșu de caniculă în aproape toată România. Temperaturile urcă până la 41 de grade
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























