Încă 11 luni se mai călătoreşte cu cartea de identitate în şi dinspre Regatul Unit

Încă 11 luni se mai călătoreşte cu cartea de identitate în şi dinspre Regatul Unit
Scris de Boală Cristian Publicat: 1 feb. 2020, 19:33
Românii pot călători încă 11 luni cu cartea de identitate în şi dinspre Regatul Unit, iar pe parcursul acestui an vor fi aflate schimbările în privinţa vizelor, paşapoartelor, zborurilor şi asigurărilor medicale, a anunţat un touroperator.
Citește și
- 08:41Datoria publică a României a depășit 60% din PIB. Cauza îndatorării statului
- 08:38Prețurle la aur, argint și criptomonede au scăzut puternic pe fondul unei majorări a dobânzilor în SUA
- 08:52Zi decisivă pentru economie: INS publică noile date despre inflație și PIB
- 20:16Bolojan a plecat, Bursa a explodat! BVB a atins un nou maxim istoric
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























