O rețea de benzinării din vestul țării DĂ BANII ÎNAPOI și își cere scuze că a profitat NEJUSTIFICAT

O rețea de benzinării din vestul țării DĂ BANII ÎNAPOI și își cere scuze că a profitat NEJUSTIFICAT
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 10 mar. 2022, 15:35
Miercuri seara, la Timișoara și Turda, prețurile practicate de Eso s-au apropiat de 10 lei pe litru
Citește și
- 12:27CFR închide timp de 5 ani singura magistrală directă între Oltenia și Banat. Impact major asupra traficului de călători și marfă
- 16:41UE a hotărât: Despăgubirile pentru întârzierea zborurilor, între 250 și 600 de euro, de pasager
- 12:35Infrastructură „românească”: Bucata de autostradă care se termină în câmp!
- 14:55Bani înapoi dacă ești blocat pe autostradă! Regula radicală din Europa și condiția obligatorie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























