Vom avea o nouă taxă auto în România? Ce spune ministrul Mediului

Vom avea o nouă taxă auto în România? Ce spune ministrul Mediului
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 22 iul. 2021, 13:43
Ministrul Mediului, Apelor şi Pădurilor, Tanczos Barna, a precizat, luni, că este adeptul programelor de susţinere pentru proprietarii de maşini, dar şi al unui alt tip de aplicare a impozitelor locale pentru mașinile mai vechi.
Citește și
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:25Situație critică la VW: De ce a decis gigantul auto să renunțe la 50.000 de angajați
- 16:25Preț mic, riscuri mari? Cum îți dai seama dacă o asigurare RCA ieftină ascunde probleme
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























