Termenul de plată la jumătate a amenzii auto, majort la 15 zile, a intrat în vigoare

politist-adriana-neagoe
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 24 aug. 2018, 16:31
Citește și
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:25Situație critică la VW: De ce a decis gigantul auto să renunțe la 50.000 de angajați
- 16:25Preț mic, riscuri mari? Cum îți dai seama dacă o asigurare RCA ieftină ascunde probleme
- 17:24Dacia Striker a ieșit la probe în Capitală! Cum au reacționat bucureștenii când au văzut noul model
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























