Carduri de energie: alți români au primit voucherele - ANUNȚUL lui Marcel Boloș

Carduri de energie: alți români au primit voucherele - ANUNȚUL lui Marcel Boloș
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 7 mar. 2023, 08:50
Marcel Boloș - ministrul Investiţiilor şi Proiectelor Europene a anunțat, luni, că 347.000 de beneficiari sunt în situaţia în care primesc, începând de astăzi, cardul de energie, pentru că s-a rezolvat problema situaţiei locative.
Citește și
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 14:24Veniturile gospodăriilor au crescut în 2025, însă educația primește doar 0,6% din buget
- 14:11Comisia Europeană a concluzionat că România nu este pregătită să adopte moneda euro
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























