Angajații care au lucrat în regim de telemuncă pot primi 2.500 de lei de la Guvern

Angajații care au lucrat în regim de telemuncă pot primi 2.500 de lei de la Guvern
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 2 aug. 2020, 12:06
Persoanele care au lucrat in regim de telemunca pot primi 2.500 de lei de la Guvern pentru achizitionarea de echipamente IT
Citește și
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 20:29Comisia Europeană și-a făcut propria rețea de socializare, care să rivalizeze cu Facebook și să scoată din joc X a lui Elon Musk
- 10:23Comisia Europeană lansează un nou pachet pentru consolidarea suveranității tehnologice a Europei
- 18:51Dan Bucura: Platforma dată de guvernul Bolojan celor de la Digi ar putea manipula alegerile
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























