Turismul de sărbători, lovit de pandemie: stațiunea Moneasa a fost arpoape pustie

Turismul de sărbători, lovit de pandemie: stațiunea Moneasa a fost arpoape pustie
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 26 dec. 2020, 09:35
Pentru prima dată în istoria stațiunii, hotelurile sunt închise în perioada sărbătorilor de iarnă
Citește și
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
- 08:22Datoria externă a României s-a dublat în ultimul deceniu. Un singur premier a reușit să o reducă
- 08:21Analiză Daniel Udrescu: Ficțiunea intermedierii. Sincopele fiscale ale economiei colaborative
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























