Prefectura Timiș a cerut Guvernului 54 de milioane de lei pentru Colterm

Prefectura Timiș a cerut Guvernului 54 de milioane de lei pentru Colterm
Scris de Miclauș Dana Publicat: 11 nov. 2021, 15:47
Potrivit subprefectului, alocarea sumelor de bani pentru sistemul centralizat de încălzire va fi aprobată în ședință de guvern
Citește și
- 14:24Veniturile gospodăriilor au crescut în 2025, însă educația primește doar 0,6% din buget
- 14:11Comisia Europeană a concluzionat că România nu este pregătită să adopte moneda euro
- 14:09România produce mai multă energie verde și exportă mai mult în 2026
- 12:48Românii cheltuie peste 85% din tot ce câștigă. Taxele și impozitele apasă greu pe bugetele familiilor de la oraș
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























