Guvernul Orban a PICAT! 261 de parlamentari au votat PENTRU moțiunea de cenzură

Guvernul Orban a PICAT! 261 de parlamentari au votat PENTRU moțiunea de cenzură
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 5 feb. 2020, 15:54
Moţiunea de cenzură "Guvernul Orban/PNL - privatizarea democraţiei româneşti", iniţiată de PSD şi susţinută de UDMR, a fost dezbătută în Parlament miercuri și a primit voturile necesare să treacă.
Citește și
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
- 08:22Datoria externă a României s-a dublat în ultimul deceniu. Un singur premier a reușit să o reducă
- 08:21Analiză Daniel Udrescu: Ficțiunea intermedierii. Sincopele fiscale ale economiei colaborative
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























