Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”

Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 3 dec. 2025, 20:21
Dorel Vișan: „Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Citește și
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























