A crescut numărul românilor fără loc de muncă. Aproape un sfert dintre șomeri sunt tineri

A crescut numărul românilor fără loc de muncă. Aproape un sfert dintre șomeri sunt tineri
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 5 dec. 2022, 10:48
Tinerii sunt afectați de lipsa unui loc de muncă
Citește și
- 10:34Majorare infimă a salariului minim în plin val de scumpiri. Angajatorii, loviți de taxe mai mari
- 10:01Transportul public din Alba Iulia, blocat după protestul șoferilor care își cer salariile restante
- 09:33Topul pensionarilor săraci, în România. Moldova este „lider”. Câți români sunt obligați să „se descurce” cu 1.300 de lei pe lună
- 19:51Tomac pune condiții. Când și în ce condiții va crește pensiile?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























