Românii ar putea plăti mai mult de astăzi la gaze. Facturile ar putea crește cu 26%

Facturile la gaz ar putea crește
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 1 apr. 2026, 10:56
De astăzi unii români ar putea plăti mai mult la gaze, pentru că dispare plafonarea prețurilor. Un furnizor a anunțat deja tarife cu până la 26% mai mari decât cele actuale.
Citește și
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
- 21:10Ana Maria Păcuraru, invitată la conferința de la Washington. Șeful companiei principale de gaz din SUA, la Realitatea PLUS
- 21:11Ana Maria Păcuraru, membră a Overseas Press Club of America - recunoaștere internațională pentru jurnalismul românesc
- 16:07Miza întrunirii Consiliului Nord-Atlantic de azi pentru țara noastră. Ana Maria Păcuraru: „România devine stat de primă linie”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News
























