Vești foarte proaste pentru șoferii din România - Vor scoate mult mai mulți bani din buzunar

Vești foarte proaste pentru șoferii din România - Vor scoate mult mai mulți bani din buzunar
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 17 nov. 2022, 08:47
Vremea se răcește brusc și va ninge în multe zone din țară. Ca să nu plătească amenzi mari, șoferii au luat cu asalt vulcanizările pentru a-și monta anvelope de iarnă. Problema este, însă, că prețul acestora a crescut și cu 15% față de anul trecut din cauza materiei prime care este tot mai scumpă.
Citește și
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
- 08:22Datoria externă a României s-a dublat în ultimul deceniu. Un singur premier a reușit să o reducă
- 08:21Analiză Daniel Udrescu: Ficțiunea intermedierii. Sincopele fiscale ale economiei colaborative
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























