Ultima lună de COMPENSARE la carburanți: cât vor trebui să plătească șoferii din octombrie

Ultima lună de COMPENSARE la carburanți: cât vor trebui să plătească șoferii din octombrie
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 3 sept. 2022, 17:07
Veste proastă pentru șoferi. Prețurile carburanților continua să crească, asta în condițiile în care au mai rămas doar patru săptămâni în care beneficiem de compensarea de la Guvern. La finalul perioadei, la prețul real se adaugă 50 de bani pe care ar trebui să-i pună șoferii din propriul buget.
Citește și
- 11:50Keir Starmer și-a anunțat demisia din funcția de prim-ministru și lider al Partidului Laburist
- 10:47De ce ne este somn după masă?
- 10:32Băncile au închis robinetul creditelor. Deși stau pe un munte de lichiditate, dau tot mai puține împrumuturi – record negativ în Europa
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























