Termocentrala Mintia a fost vândută unei companii irakiene

Termocentrala Mintia a fost vândută unei companii irakiene
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 29 dec. 2022, 22:34
Termocentrala a aparţinut Societăţii Complexul Energetic Hunedoara SA, care, aflată în procedură de insolvenţă
Citește și
- 11:50Keir Starmer și-a anunțat demisia din funcția de prim-ministru și lider al Partidului Laburist
- 10:47De ce ne este somn după masă?
- 10:32Băncile au închis robinetul creditelor. Deși stau pe un munte de lichiditate, dau tot mai puține împrumuturi – record negativ în Europa
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























