Ședință de Guvern la Palatul Victoria. Noi măsuri adoptate în contextul pandemiei

Ședință de Guvern la Palatul Victoria. Noi măsuri adoptate în contextul pandemiei
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 18 nov. 2020, 08:41
Ministerele care ar putea beneficia de fonduri suplimentare de la buget sunt Ministerul Sănătăţii, Ministerul Lucrărilor Publice, Dezvoltării şi Administraţiei şi Ministerul Agriculturii
Citește și
- 10:47De ce ne este somn după masă?
- 10:32Băncile au închis robinetul creditelor. Deși stau pe un munte de lichiditate, dau tot mai puține împrumuturi – record negativ în Europa
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
- 08:22Datoria externă a României s-a dublat în ultimul deceniu. Un singur premier a reușit să o reducă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























