România a exportat animale vii în valoare de 120,25 milioane de euro în primele trei luni din acest an

România a exportat animale vii în valoare de 120,25 milioane de euro în primele trei luni din acest an
Scris de Daniel Onescu Publicat: 9 iul. 2021, 14:52
Deficitul României în comerţul cu produse agroalimentare a crescut cu aproape 66% în primul trimestru din acest an
Citește și
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
- 12:59România, printre țările cu cele mai mari creșteri ale prețurilor la carburanți din Uniunea Europeană
- 12:06Producția de gaze naturale a României a scăzut, importurile s-au dublat: cum arată cifrele momentului
- 11:50Keir Starmer și-a anunțat demisia din funcția de prim-ministru și lider al Partidului Laburist
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























