Ministrul Mediului: „Amenzile pentru cei care ard deșeuri nu sunt suficiente. Confiscarea de bunuri a dat roade”

Ministrul Mediului: „Amenzile pentru cei care ard deșeuri nu sunt suficiente. Confiscarea de bunuri a dat roade”
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 19 nov. 2020, 08:44
Confiscarea bunurilor care erau folosite la transportul de deșeuri a fost o măsură care a dat roade
Citește și
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
- 08:22Datoria externă a României s-a dublat în ultimul deceniu. Un singur premier a reușit să o reducă
- 08:21Analiză Daniel Udrescu: Ficțiunea intermedierii. Sincopele fiscale ale economiei colaborative
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























