E-Factura. Ministerul Finanţelor propune extinderea cu 2 luni a perioadei în care nu se aplică sancţiuni

E-Factura. Ministerul Finanţelor propune extinderea cu 2 luni a perioadei în care nu se aplică sancţiuni
Scris de Daniel Onescu Publicat: 24 mar. 2024, 18:05
Ministerul Finanţelor propune extinderea cu 2 luni a perioadei în care nu se aplică sancţiuni pentru cei care nu folosesc e-Factura
Citește și
- 11:50Keir Starmer și-a anunțat demisia din funcția de prim-ministru și lider al Partidului Laburist
- 10:47De ce ne este somn după masă?
- 10:32Băncile au închis robinetul creditelor. Deși stau pe un munte de lichiditate, dau tot mai puține împrumuturi – record negativ în Europa
- 08:36Protejarea puterii de cumpărare și sprijin pentru familii, priorități în programul de guvernare
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























