Propunerile reprezentanților HORECA pentru Timișoara

Propunerile reprezentanților HORECA pentru Timișoara
Scris de Miclauș Dana Publicat: 11 mar. 2021, 09:51
Printre propunerile celor de la HORECA, făcute primarului Timișoarei, s-a numărat instituirea în Timișoara un mecanism de autoreglementare
Citește și
- 10:34Majorare infimă a salariului minim în plin val de scumpiri. Angajatorii, loviți de taxe mai mari
- 10:01Transportul public din Alba Iulia, blocat după protestul șoferilor care își cer salariile restante
- 09:33Topul pensionarilor săraci, în România. Moldova este „lider”. Câți români sunt obligați să „se descurce” cu 1.300 de lei pe lună
- 19:51Tomac pune condiții. Când și în ce condiții va crește pensiile?
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























