Ședință de urgență la Guvern. Primarii cer urgentarea plăților prin proiectului "Anghel Saligny"

Programul ”Anghel Saligny” a fost suplimentat cu 15,5 miliarde lei pentru modernizarea drumurilor și dezvoltarea rețelelor de gaze naturale
Scris de Emanuel Focșan Publicat: 3 mai 2022, 11:47
Citește și
- 12:27CFR închide timp de 5 ani singura magistrală directă între Oltenia și Banat. Impact major asupra traficului de călători și marfă
- 16:41UE a hotărât: Despăgubirile pentru întârzierea zborurilor, între 250 și 600 de euro, de pasager
- 12:35Infrastructură „românească”: Bucata de autostradă care se termină în câmp!
- 14:55Bani înapoi dacă ești blocat pe autostradă! Regula radicală din Europa și condiția obligatorie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























