Lovitură teribilă în buzunarele șoferilor români. Carburanții s-au scumpit deja cu 2%, într-o singură lună

Benzina a ajuns iar la 7 lei! Prețul la pompă s-a scumpit de 7 ori de la începutul anului
Scris de Emanuel Focșan Publicat: 5 feb. 2025, 14:28
Citește și
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:25Situație critică la VW: De ce a decis gigantul auto să renunțe la 50.000 de angajați
- 16:25Preț mic, riscuri mari? Cum îți dai seama dacă o asigurare RCA ieftină ascunde probleme
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























