Statul român valorifică în premieră monede virtuale

Statul român valorifică în premieră monede virtuale
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 5 oct. 2020, 08:54
2020 a fost primul an în care veniturile din criptomonede au trebuit declarate la ANAF
Citește și
- 09:54Studiu: averile super-bogaților provoacă daune climatice de aproape 1 trilion de dolari pe an
- 09:33Bithumb transferă din greșeală bitcoini de peste 40 de miliarde de dolari clienților
- 11:07Bitcoin a coborât sub 80.000 de dolari pe fondul retragerii din piața cripto
- 11:02BITCOIN, PRIMA PIERDERE ÎN LUNA OCTOMBRIE DIN ULTIMII ȘAPTE ANI
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News





















