Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite

Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 5 ian. 2026, 14:36
Agențiile fiscale sunt pline de oameni care așteaptă la rând pentru a-și achita obligațiile către stat
Citește și
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
- 10:22Analiză Daniel Udrescu: Deficiențe sistemice privind guvernanța finanțelor publice și propuneri de reechilibrare constituțională a raportului dintre parlament și guvern
- 09:22Analiză Daniel Udrescu: Deficiențe legislative și constituționale privind prorogarea indexării pensiilor și propuneri de reformă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























