Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat

Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 6 dec. 2022, 10:56
„Mi-aș dori să trăim într-o țară în care să nu fiu amenințat cu moartea în fiecare zi.” Este declarația șocantă făcută de ministrul Energiei, Virgil Popescu, care susține că nu va fi introdusă „nicio taxă”, asta după ce așa-zisa „taxă pe soare” a stârnit furia românilor.
Citește și
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 07:53Analiză Daniel Udrescu: Inerția venitului și iluzia armonizării. De ce practica fiscală devorează teoria economică
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























