Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat

Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 6 dec. 2022, 10:56
„Mi-aș dori să trăim într-o țară în care să nu fiu amenințat cu moartea în fiecare zi.” Este declarația șocantă făcută de ministrul Energiei, Virgil Popescu, care susține că nu va fi introdusă „nicio taxă”, asta după ce așa-zisa „taxă pe soare” a stârnit furia românilor.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























