Ministrul Virgil Popescu: „Primele livrări de gaze din Marea Neagră vor veni în 2022”

Ministrul Virgil Popescu: „Primele livrări de gaze din Marea Neagră vor veni în 2022”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 14 dec. 2021, 13:31
Virgil Popescu - ministrul Energiei a anunțat, luni seara, că primele livrări de gaze din Marea Neagră vor veni în 2022.
Citește și
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 07:53Analiză Daniel Udrescu: Inerția venitului și iluzia armonizării. De ce practica fiscală devorează teoria economică
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























