Ministrul Energiei a dat asigurări că în România nu se va înregistra o penurie de carburanți - Importăm 30% din necesarul de consum din Rusia

Ministrul Energiei a dat asigurări că în România nu se va înregistra o penurie de carburanți - Importăm 30% din necesarul de consum din Rusia
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 5 mai 2022, 07:51
Popescu a dat asigurări că în România nu se va înregistra o penurie de carburanți, în condițiile în care UE propune oprirea importurilor de petrol din Rusia
Citește și
- 07:56Inflația lovește puternic: tot mai mulți români reduc cheltuielile esențiale. Ce spun românii
- 07:53Analiză Daniel Udrescu: Inerția venitului și iluzia armonizării. De ce practica fiscală devorează teoria economică
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























