Discuții în coaliția de guvernare pentru revenirea la piața reglementată de energie electrică - Prețul: 1 leu/kw

Jaful secolului - Furnizorii de energie cresc prețurile artificial pentru a lua bani mai mulți de la stat prin mecanismul de plafonare a facturilor
Scris de Emanuel Focșan Publicat: 19 oct. 2022, 19:24
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























