Compensarea cu 50 de bani pe litru de carburant s-ar putea prelungi și anul viitor - Anunțul ministrului Virgil Popescu

Compensarea cu 50 de bani pe litru de carburant s-ar putea prelungi și anul viitor - Anunțul ministrului Virgil Popescu
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 21 nov. 2022, 10:06
Benzina și motorina s-au ieftinit cu 5 bani pe litru, în weekend, după săptămâni de scumpiri. Compensarea cu 50 de bani pe litru de carburant s-ar putea prelungi și anul viitor. Cel puțin asta a anunțat ministrul Energiei, Virgil Popescu.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























