Un jucător din București a câștigat marele premiu la Loto 5/40: peste 1,4 milioane de lei

Loto
Scris deRealitatea Financiara
Publicat22 iun. 2026, 14:12
SursăRealitatea.Net
Un jucător din București a devenit mai bogat cu aproape 1,5 milioane de lei după ce a câștigat premiul de categoria I la Loto 5/40, în urma extragerii de duminică.
Citește și
- 15:11George Simion anunță că AUR nu votează Guvernul Veștea: „Nu va beneficia de susținerea parlamentarilor AUR”
- 14:40Bogdan Ivan a primit aviz favorabil pentru funcția de ministru al Energiei
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
- 12:59România, printre țările cu cele mai mari creșteri ale prețurilor la carburanți din Uniunea Europeană
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























