Ministrul Economiei: „Doar producând în România vom scapa de criza dependenței de importuri”

Ministrul economiei Florin Spătaru: “Tranziția către o economie verde este principalul obiectiv al Guvernului României în atragerea de bani europeni”
Scris de Emanuel Focșan Publicat: 13 aug. 2022, 14:01
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























