Florin Cîțu denunță un MONOPOL în industria alimentară: ”Trebuie să-l distrugem”

Florin Cîțu denunță un MONOPOL în industria alimentară: ”Trebuie să-l distrugem”
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 23 iul. 2021, 11:14
Șeful Executivului a discutat problema și cu reprezentanții sindicatelor din această industrie
Citește și
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























