CEI CU UN CONSUM RIDICAT DE ENERGIE VOR BENEFICIA DE FACTURI MAI MICI CU 30-35%. EXPLICAȚIA LUI BURDUJA

CEI CU UN CONSUM RIDICAT DE ENERGIE VOR BENEFICIA DE FACTURI MAI MICI CU 30-35%. EXPLICAȚIA LUI BURDUJA
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 30 dec. 2024, 10:03
Ministrul Energiei - Sebastian Burduja a explicat că cei cu un consum ridicat de energie vor beneficia de facturi mai mici cu 30-35%
Citește și
- 10:0768.000 de gospodării din Franța, fără electricitate din cauza caniculei. Revenirea la normal, așteptată cel mai devreme seara
- 11:33România și alte 11 state UE cer fonduri suplimentare pentru tranziția către energia verde
- 08:46Valurile de căldură pun la încercare rețeaua electrică a Europei. Țările expuse riscului de pene de curent
- 22:38România exportă mai mult curent, dar este tot mai dependentă. Expert: „Diferența dintre sloganuri și realitate este uriașă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























