Șeful ANAF se laudă că a colectat mai mulți bani. Ce va face statul cu ei

Șeful ANAF se laudă că a colectat mai mulți bani. Ce va face statul cu ei
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 11 sept. 2022, 14:14
Președintele ANAF, Lucian Heiuș, a declarat în exclusivitate pentru Realitatea Plus că instituția a avut încasări cu 22% mai mari decât anul trecut
Citește și
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























