Boloș: România a atras, în perioada Guvernului Orban, fonduri europene în valoare de 2,3 miliarde de euro

Boloș: România a atras, în perioada Guvernului Orban, fonduri europene în valoare de 2,3 miliarde de euro
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 28 iul. 2020, 13:57
România a atras, în perioada Guvernului Orban, fonduri europene în valoare de 2,3 miliarde de euro, în condiţiile în care, în ultimii şase ani, au fost atrase fonduri totale de 5,6 miliarde de euro, a declarat, marţi, la Botoşani, ministrul Fondurilor Europene, Marcel Boloş.
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























