Românii mănâncă produse mai scumpe și mai puțin calitative decât europenii din Vest. Inflația, de 3 ori mai mare decât în alte țări de pe continent

Românii mănâncă produse mai scumpe și mai puțin calitative decât europenii din Vest. Inflația, de 3 ori mai mare decât în alte țări de pe continent
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 17 ian. 2023, 07:10
Mâncăm mult mai scump și mai prost decât europenii din Vest!
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























