Românii au returnat aproape 8 miliarde de ambalaje prin Sistemul Garanție-Returnare, în doi ani

Românii au returnat aproape 8 miliarde de ambalaje prin Sistemul Garanție-Returnare, în doi ani
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 26 nov. 2025, 13:11
Rata de colectare a atins 84% în primele zece luni ale anului
Citește și
- 15:11George Simion anunță că AUR nu votează Guvernul Veștea: „Nu va beneficia de susținerea parlamentarilor AUR”
- 14:40Bogdan Ivan a primit aviz favorabil pentru funcția de ministru al Energiei
- 14:12Un jucător din București a câștigat marele premiu la Loto 5/40: peste 1,4 milioane de lei
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























