Energia electrică, tot mai scumpă în Europa. PRESIUNE URIAȘĂ pe bugetul de stat

Energia electrică, tot mai scumpă în Europa. PRESIUNE URIAȘĂ pe bugetul de stat
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 18 iul. 2022, 08:55
Dacă acum un român plătește 68 de lei pentru un Kilowatt oră, de anul viitor ar putea să plătească în jur de 280 de le
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























