Disperare totală în satele din România: oamenii nu mai au bani de lemne, în plină iarnă

Disperare totală în satele din România: oamenii nu mai au bani de lemne, în plină iarnă
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 8 ian. 2026, 09:38
„Am dat 1.200 de lei. Toată pensia mea e 1.400 de lei”
Citește și
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
- 16:05Lovitură pentru șoferii români: România este singura țară din UE unde motorina a continuat să se scumpească
- 15:11George Simion anunță că AUR nu votează Guvernul Veștea: „Nu va beneficia de susținerea parlamentarilor AUR”
- 14:40Bogdan Ivan a primit aviz favorabil pentru funcția de ministru al Energiei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News

























