Crește indemnizaţia de şomaj. Legea a fost promulgată de președintele Iohannis

Crește indemnizaţia de şomaj. Legea a fost promulgată de președintele Iohannis
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 29 sept. 2022, 15:46
Președintele Klaus Iohannis a promulgat legea care prevede creșterea indemnizației de șomaj pentru cei care au un stagiu de cotizare de cel puțin 12 luni
Citește și
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 14:24Veniturile gospodăriilor au crescut în 2025, însă educația primește doar 0,6% din buget
- 14:11Comisia Europeană a concluzionat că România nu este pregătită să adopte moneda euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























