Accesul călătorilor în staţiile de metrou ar putea fi restricţionat pentru evitarea supraaglomerării

Accesul călătorilor în staţiile de metrou ar putea fi restricţionat pentru evitarea supraaglomerării
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 16 oct. 2020, 11:50
Personalul de pază susţinut de Poliţia Metrou şi alte forţe de ordine publică, vor limita după caz, accesul călătorilor în staţiile de metrou
Citește și
- 22:13Infrastructură majoră pentru Capitală: Au fost semnate contractele pentru PUZ-urile Drumurilor Radiale 9 și 10
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 20:31Perspective sumbre de la Comisia Europeană. Datoria publică a României va ajunge la 90% din PIB!
- 20:06Plafonarea prețurilor la alimente de bază în 2026: Lista completă a celor 17 produse cu adaos comercial blocat până la 31 decembrie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























