Ședință de Guvern: Primăriile primesc bani pentru subvenția la căldură - Cum vor trece oamenii de iarna scumpirilor

Ședință de Guvern: Primăriile primesc bani pentru subvenția la căldură - Cum vor trece oamenii de iarna scumpirilor
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 10 dec. 2021, 10:15
Guvernul alocă azi o nouă tranșă de bani pentru primăriile care nu mai fac față la plata subvențiilor la căldură
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 17:23Adrian Veștea discută cu George Simion. Soarta noului Guvern se decide la sediul AUR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























