Investiție de 18 milioane de euro la Reşiţa

Investiție de 18 milioane de euro la Reşiţa
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 2 nov. 2021, 19:11
Primăria Reșița a anunțat astăzi numele investitorului german care va construi o fabrică în Parcul Industrial Valea Țerovei.
Citește și
- 13:21Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:52Tinerii României, prinși între sărăcie, abandon școlar și plecarea din țară. Cifrele care arată un tablou dureros
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























