Compania de termoficare a Timișoarei intră în insolvență.

Compania de termoficare a Timișoarei intră în insolvență.
Scris de Realitatea Financiara Publicat: 18 oct. 2021, 12:45
Decizia a fost luată de Consiliul de Administrație al Colterm SA și anunțată într-o conferință de presă de primarul Dominic Fritz.
Citește și
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 14:24Veniturile gospodăriilor au crescut în 2025, însă educația primește doar 0,6% din buget
- 14:11Comisia Europeană a concluzionat că România nu este pregătită să adopte moneda euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Financiara și pe Google News


























